Ostatnio dodane

monika-trans
(Transport, Przeprowadzki / Jadę do UK)

monika-trans
01-14-2019

D.P. Service - Przeprowadzki i Transport Towarowy
(Transport, Przeprowadzki / Szukam Transportu)

D.P. Service - Przeprowadzki i Transport Towarowy
01-11-2019

Ubezpieczenia pojazdów i dla biznesu - Zniżki
(Usługi / Finansowe i Prawne)

noimage
01-09-2019

CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING UK
(Usługi / Edukacja i kursy)

CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK
01-07-2019

Regulamin

Umieszczając ogłoszenie, korzystając z serwisu, w tym forum na  www.ogloszeniauk.com zgadzasz się ze wszystkimi punktami poniższego  regulaminu.

1. Serwis www.ogloszeniauk.com jest darmowy, skierowany do osób  poszukujących bądź chcących zgłosić ogłoszenie w przeznaczonym do tego  dziale.

2. Zabrania się umieszczania ogłoszeń niezgodnych z prawem, wulgarnych,  obraźliwych, sprzecznych z ogólnie pojętymi normami społecznymi, w  szczególności umieszczania zdjęć pornograficznych, erotycznych i  zawierających nagość oraz nawołujących do przemocy.

3. Odpowiedzialność za treść, szkody, straty wynikające z ogłoszenia  ponosi wyłącznie jego autor. Nie mamy wpływu na wiarygodność ogłoszeń.

4.  Rozsyłanie SPAMU, umieszczanie wielokrotnie tego samego lub podobnego ogłoszenia jest zabronione.

5. Umieszczając ogłoszenie w serwisie www.ogloszeniauk.com wyrażasz  zgodę na wykorzystanie przez nas danych, w tym adresu e-mail do celów  informacyjnych i marketingowych. Serwis ogloszenia-uk.com nie udostępnia  osobom trzecim bazy adresów e-mail.

6. Zawartość strony, w tym wszystkie ogłoszenia, dane, informacje  znajdujące się na stronie są własnością serwisu www.ogloszeniauk.com,  ich kopiowanie i wykorzystywanie do własnych celów bez wcześniejszej  pisemnej zgody autorów serwisu www.ogloszeniauk.com jest zabronione.

7. Serwis www.ogloszeniauk.com nie jest miejscem na reklamę innych  serwisów komercyjnych, takich jak sklepy internetowe, strony  ogłoszeniowe o ile administrator serwisu nie wyda na to zgody. Wszelkie  treści o charakterze spamu są zabronione i natychmiast usuwane. Jeśli  myślisz o reklamie u nas, skorzystaj z reklamy kierowanej za pomocą  http://adwords.google.com

8. Serwis www.ogloszeniauk.com jest miejscem przeznaczonym na  umieszczanie ogłoszeń mających bezpośredni związek z UK, dlatego  wszystkie ogłoszenia z Polski umieszczamy w dziale "Ogłoszenia z  Polski".

9.  Rezerwujemy sobie prawo do odmowy publikacji ogłoszenia, jego zmiany bądź usunięcia bez podania przyczyn.